Podsumowanie: I liga

I LIGA W naszej „ekstraklasie” bezdyskusyjnie najlepszy okazał się zespół Gold Dent z Wołomina,

w barwach którego grali zarówno król strzelców Damian Waś (46 goli) i najlepszy piłkarz ligi Maciej Lament.

Drugie miejsce (drugi raz w historii) zajęło Elo Melo.

Rzutem na taśmę, bo w ostatniej kolejce punkty stracili Fanatycy, ostatecznie trzeci.

Poza podium znalazły się Starszaki i Joga Finito, której nie chciały omijać kontuzje.

Do II ligi spadły Tęcza Pustelnik i – po siedmiu latach – Prawie Jak Mistrz, po przegranym barażu.

Wydaje się, że ekipa PJM będzie chciała szybko wrócić do I ligi.

To byłoby na tyle, jeśli chodzi o sezon 2016 w MLPN. Na boisko przy ul. Narutowicza wracamy wiosną!

Podsumowanie: II liga

 Mimo słabego początku zdecydowanie zwyciężyła drużyna FC Zieloni.

Drugie miejsce dla grającego w MLPN już od 10 lat Huraganu Poręby Nowe.

Dla tego zespołu to pierwszy w historii awans do I ligi, do tej pory występował tylko w II i III.

Awans z trzeciego miejsca, po ciekawym barażu, wywalczyła Sparta. Do końca o grę w barażu walczyła drużyna Nankatsu.

O niepowodzeniu zadecydowała porażka z Gosuansą, która zajęła 8. miejsce.

Dwie lokaty wyżej ligę skończyła Nowa Południowa Afryka, inny spadkowicz z I ligi.

Do III ligi spadł Impet, grający w MLPN od 14 lat, a także Okinawa, po porażce w barażach.

Mimo zajęcia 10. miejsca w lidze, utrzymał się Sfinks. Tytuł króla strzelców

wywalczył Kamil Witkowski ze Sparty z 42 golami.

Najlepszym zawodnikiem był Krzysztof Morawski z FC Zieloni.

Podsumowanie: III liga

III LIGA Najniższą klasę rozgrywkową MLPN wygrała drużyna, która wróciła do nas

po dwuletniej przerwie, czyli Kominki Sim Pianka Kuflew.

Za jej plecami finiszował Stankan – zespół z nieistniejącej już Wołomińskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

Na najniższym stopniu podium uplasowała się Młoda Gwardia. Drużyna wywodząca się z niegdysiejszych rozgrywek w Halinowie wywalczyła awans do II ligi po zwycięskim barażu.

Dopiero czwarte miejsce zajęła Panika Papryka, która na półmetku prowadziła i wyglądała na faworyta do awansu.

Z dobrej strony zaprezentowały się także drużyny Multi-Medica

Zielonka i Hardcore Team, a w drugiej rundzie nieźle grali także DT Galacticos.

Królem strzelców został Marcin Zawiska z Pianki – autor aż 51 trafień.

Najlepszy zawodnik III ligi to Dominik Rosa z Młodej Gwardii.

Wszystko wiemy…

SUPERPUCHAR : ELO MELO 0:0 (k.6-5) – GOLD DENT

Baraż o 1 ligę: Pjm 1:3 Sparta

Bramki: Bujalski : Witkowski 2, Klepacki

Baraż o 2 ligę: Okinawa 1:3 Młoda Gwardia

Bramki: Pi.Sowiński : Grabowski, Sukiennik, Kornakiewicz

Podsumuowanie w poniedziałek 😉

Zakończenie sezonu 2016 /// pauzuje

Zakończenie sezonu 2016 z wręczeniem nagród odbędzie się 26 listopada o godzinie 14.30.

Wcześniej rozegrane zostaną spotkania barażowe i mecz o Superpuchar

Baraż o udział w II Lidze : 10:30  Okinawa – Młoda Gwardia

Baraż o udział w I Lidze :  12:00  Prawie Jak Mistrz – Sparta

SUPERPUCHAR :  13:30   GOLD DENT –  ELO MELO

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn MLPN

 

W 22 kolejce pauzuje : Jarosław Lis (Nankastu) – pauza za 3 żółtą kartkę

Pauzują w 21 kolejce

I liga:

Kilimnik Piotr ( Joga Finito ) – pauza za czerwoną kartkę  ( pauzuwał w czwartkowym zaległym meczu)

II liga:

Teodorski Przemek ( N.P.A. ) – pauza za 3 żółtą kartkę

III liga:

Kozłowski Bartosz ( Alchemia Futbolu ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Pauzuja w 20 kolejce

I liga:

Boguszewski Maciej ( Pjm) – pauza za czerwoną kartkę

II liga:

Matus Marcin ( Fc Zieloni ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Kuczyński Przemysław ( Fc Zieloni ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Morawski Krzysztof ( Fc Zieloni ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Miszta Cezary ( Fc Zieloni ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Czarnota Krzysztof (Gosuansa) – pauza za 3 żółtą kartkę

III liga:

Sadocha Maciej ( Stankan) – pauza za 3 żółtą kartke

Kraszewski Jakub ( Chaos) – pauza za 3 żółtą kartkę

 

Terminy przełożonych meczy

I liga:

10 listopada (czwartek) godz 19:45  Legioholicy – Długa & Michałów

10 listopada (czwartek) godz 20:45  Joga Finito – Prawie Jak Mistrz

II liga:

20 listopada (niedziela) godz 20:10 Sparta – Impet

III liga:

6 listopada (niedziela) godz 20:10 Pianka Kuflew – Dt Galacticos