Szukamy nowych drużyn

Szukamy chętnych drużyn do rozgrywek III ligi MLPN
Zgłoszenia przyjmowane są pod nr 517 611 687 lub email : swichu17@interia.pl

Wpisowe : 350zł

Oferta dla drużyn grających w lidze . Przyprowadzając nową drużynę
do rozgrywek dostaniecie zniżkę na wpisowe !!!

Terminarz III liga

Sobota :

11:40  Huragan P. N. – Pan Pierożek
13:00 Chaos Team  - Fc Kosmos

Niedziela :

10:20 Sparta – Tęcza Pustelnik
Revolta pauzuje

Na zebraniu ustalono :

- W drużynie może występować 3 zrzeszonych zawodników z rozgrywek Mzpn liczonych od rozgrywek a-klasy włącznie
- Listy zgłoszeniowe można wysyłać do 9 kwietnia 2015
- Zostanie zorganizowany puchar ligi oraz Turbo kozak informacje na pierwszej kolejce

Terminarz. Zebranie …

Terminarz rozgrywek I i II liga jest już podany w zakładkach ligowych , proszę się z nimi zapoznać.  Terminy meczy III ligi zostaną ustalone na zebraniu.

Przypominam o zebraniu które odbędzie się 26 marca ( czwartek ) o godz 19.00 w budynku klubowym Victorii Sulejówek .

 

Zebranie

Szukamy chętnych drużyn do rozgrywek III ligi MLPN
Zgłoszenia przyjmowane są pod nr 517 611 687 lub email : swichu17@interia.pl

Oferta dla drużyn grających w lidze . Przyprowadzając nową drużynę
do rozgrywek dostaniecie zniżkę na wpisowe !!!

Rusza nowy sezon 2015

Start nowego sezonu MLPN jest zaplanowany na weekend 28-29 marca . Zebranie kapitanów odbędzie się prawdopodbnie 26 marca (godz. 19.00 w budynku klubowym Victorii Sulejówek).
Wpisowe za ligę : 350zł płacone do zebrania
Lista zgłoszeniowa : do 28.03 ( piątek ) wysyłana na e-mail
e-mail : Swichu17@interia.pl lub nr tel. 517-611-687

Tak samo, jak w zeszłym roku, prosimy drużyny, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2014, o potwierdzenie chęci udziału w nadchodzącym sezonie.
Zapraszam do udziału w lidze , nowe drużyny chętne grania w naszej lidze
Nowością ma być rozgrywany Puchar Ligi , oraz jeszcze inne ciekawostki

Na zebraniu będą omawiane sprawy związane z regulaminem Mlpn.

Srt & Mlpn Cup Wyniki

Grupa A
1. Joga Finito 16pkt
2. Kaleczniaki 13pkt
3. Srt 10pkt
4. Pakozordy 9pkt
5. Białowieska 7pkt
6.Prawilne Mordeczki 3pkt
7. Zielona Herbatka 1pkt
Grupa B
1. Pjm 12pkt
2. Mordo Ryje 10pkt
3. Autopunkt 7pkt
4. Pan Pierożek 5pkt
5. Milan 5pkt
6.Fc Stolica 3pkt
1/4
Joga Finito 3-1 Pan Pierożek
Mordo Ryje 2-1 Srt Halinów
Kaleczniaki 4-2 Autopunkt
Pakozordy 3-0 Pjm
Pófinał:
Joga Finito 2-0 Mordo Ryje
Kaleczniaki 2-0 Pakozordy
Mecz o 3 miejsce
Pakozordy 5-0 Mordo Ryje
FINAŁ
Joga Finito 1-0 Kaleczniaki
Najlepszy strzelec : Bartek Szulim ( Pakozordy ) 7 bramek
Najlepszy zawodnik : Daniel Matwiejczyk ( Joga )
Najlepszy bramkarz : Kamil Dróżd ( Kaleczniaki )

Turniej Srt & Mlpn Cup w Halinowie

Zapraszam do udziału w Halowym Turnieju Srt & Mlpn Cup w Halinowie który odbędzie się 22 lutego 2015 w Zespole Szkół w Halinowie ul. Okuniewska 115
Wpisowe : 150zł
Zgłoszenia do turnieju do 20 lutego .
Informacje o turnieju i zgłoszenia przyjmuje Łukasz Świstak nr 517-611-687
Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Turniej dla drużyn amatorskich( w tym zgłosić można 3 ligowców z lig PZPN )

Turniej o Puchar Burmistrza 2015 grupy 2

Wyniki turnieju:
1/8
Zielona 7-2 Alchemia Futbolu
Pjm 2-0 Remberticos
Mrsn 6-3 Detox
Pan Pierożek 5-2 Mordo Ryje
Dziadki 0-0 (r.k 2-1) Autopunkt Majdan
Białowieska 8-1 Pkkl
Joga Finito 3-0 ( walkower ) Joker Salamanca
Niemyte Jeże 2-2 ( r.k 2-0 ) Pakozordy
1/4
Zielona 5-1 Pjm
Pan Pierożek 4-2 Mrsn
Białowieska 3-0 Dziadki
Joga Finito 4-4 (r.k 2-1 ) Niemyte Jeże
Półfinał:
Zielona 7-1 Pan Pierożek
Joga Finito 2-0 Białowieska
Mecz o 3 miejsce :
Białowieska 4-2 Pan Pierożek
FINAŁ:
Zielona 5-3 Joga Finito
Najlepszy bramkarz : Krystian Rytel ( Białowieska )
Najlepszy strzelec : Daniel Matwiejczyk ( Zielona ) 21 bramek
Najlepszy zawodnik : Artur Sandomierz ( Joga Finito )

Turniej o Puchar Burmistrza 2015 grupy

Do fazy pucharowej awansują 4 zespoły z grupy
Mecz trwa 15min
Na liste zgłoszeniową można zapisać 10 osób

Grupy turnieju o Puchar Burmistrza
SOBOTA:
GRUPA A 9.00 – 12.00
1. Detox
2. Zielona
3. Rb Team
4. Dziadki
5. Joker Salamanca
9.00 Dziadki – Joker Salamanca
9.17 Detox – Zielona
9.34 Rb Team – Dziadki
GRUPA B 12.00 – 15.00
1. Pkkl Sulejówek
2. Mordo Ryje
3. Niemyte Jeże
4. Remberticos
5. Curaki Bukrowe
12.00 Remberticos – Curaki Bukrowe
12.17 Pkkl – Mordo Ryje
12.34 Niemyte Jeże – Remberticos
GRUPA C 15.00 – 18.00
1. Białowieska
2.Pakozordy
3. Srt Team
4. Pjm
5. Pan Pierożek.pl
15.00 Pjm – Pan Pierożek.pl
15.17 Białowieska – Pakozordy
15.34 Srt Team – Pjm
GRUPA Dn 18.00 -21
1. Joga Finito
2. Mrsn
3 Autopunkt Majdan
4. Pędzący Kombajn
5. Alchemia Futbolu
18.00 Pędzący Kombajn – Alchemia Futbolu
18.17 Joga Finito – Mrsn
18.34 Autopunkt – Pędzący Kombajn