Turniej halowy o Puchar Burmistrza 2016

Zapraszam do udziału w VI edycji Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek w piłke halową.
Lokalizacja: Zespół szkół nr 1 ul. Idzikowskiego 2a
Turniej jest dwudniowy: Sobota i niedziela rano faza grupowa
Niedziela po południu: faza pucharowa
Termin: 20-21 luty 2016
Wpisowe: 150zł
Zgłoszenia przyjmowane są do 16 luty 2016
Max ilość drużyn: 32
Informacje o turnieju i zgłoszenia przyjmuje Łukasz Świstak nr 517-611-687 lub email: swichu17@interia.pl

SRT & MLPN CUP – turniej halowy 2016

Zapraszam do udziału w IV edycji Halowego Turnieju SRT& MLPN Cup w Halinowie
Lokalizacja: Zespoł Szkół w Halinowie ul. Okuniewska 115
Termin: 10 stycznia 2016 godz: 9:00 – 20:00
Wpisowe: 150zł
Zgłoszenia przyjmowane są do 5 stycznia 2015.
Max ilość drużyn: 24
Informacje o turnieju i zgłoszenia przyjmuje Łukasz Świstak nr 517-611-687 lub email: swichu17@interia.pl

Zakończenie sezonu

Zakończenie sezonu 2015 z wręczeniem nagród odbędzie się 21 listopada o godzinie 14.00.

Wcześniej rozegrane zostaną spotkania barażowe:

Baraż o udział w II Lidze : Okinawa – Sparta o godzinie 11:00

Baraż o udział w I Lidze : Nowa Południowa Afryka – Długa i Michałów o godzinie 12:30

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn MLPN

Joga Mistrzem. Białowieska i Gold Dent w II lidze. Huragan wraca

Mistrzem MLPN 2015 została drużyna Joga Finito.Vice-mistrzostwo dla Fanatyków
3 miejsce zajęła drużyna Starszaki .
Bezpośrednio spada Alabama i Gosuansa
Awans do I ligi wywalczyły Fc Białowieska i Gold Dent
Promocję do II ligi uzyskały drużyny Huragan Poręby Nowe ,oraz Pan Pierożek

Król strzelców I ligi: Michał Zając (Legioholicy) 47 bramek
Król strzelców II ligi: Damian Waś (Gold Dent) 43 bramki
Król strzelców III ligi: Piot Klepacki (Sparta) 39 bramek

Pauzują w 22 kolejce

I liga:

Skolimowski Rafał (Gosuansa) – pauza za czerwoną kartkę

II liga:

Mioduszewski Wojciech ( Pkkl ) – pauza za czerwoną kartkę

Uwagi:

Drużyna Gosuansa zobowiązana jest do uiszczenia kary w wysokości 100,00 PLN

  1. Drużyna której zawodnicy zostali ukarani czerwoną kartką po raz trzeci w sezonie, zobowiązana jest do uiszczenia kary w wysokości 100,00 PLN

Pauzują w 21 kolejce :

I liga:

Sowidzki Maciej (Elo Melo) – pauza za 3 żółtą kartkę

Czarnota Krzysztof (Gosuansa) – pauza za czerwona kartkę

Mazurek Mateusz (Pjm) – 2 mecze pauzy za 7 i 8 żółtą kartkę

II liga:

Sowiński Paweł (Okinawa) – pauza za 3 żółtą kartkę

Długołecki Marek (Fc Faworyt) – pauza za 3 żółtą kartkę

Info / przełożone mecze

Kolejka 22 w II i III lidze została rozbita na 3 dni

Zakończenie sezonu odbędzie się 21 listopada

Baraż o II ligę : godz 11.00

Baraż o I ligę : godz 12:30

Zakończenie : 14:00

Terminarz:

Mecz sparingowy 08.11.2015  godz 08:00 Mloda Gwardia – Hardcore

11.11.2015

Przełożone mecze:

9:30  Tęcza Pustelnik – Sparta

10:40 Fc Zieloni – Nowa Drużyna

11:45 Fc Białowieska – Impet

12:50 NPA – PJM

W wyniku losowania mecze ligowe:

13:55 Gold Dent – Długa i Michałów

15:00 Alabama – Dziadki

Cały terminarz jest już uzupełniony. Niestety do końca sezonu nie mamy oświetlenia stąd całe zamieszanie z godzinami i terminami meczy, za nie dogodności przepraszam ale nie zależne od nas.

 

Pauzują w 20 kolejce.

I liga:

Czarnota Krzysztof (Gosuansa) – 2 mecze pauzy za 7 żółtą kartkę i czerwoną kartkę

Muckus Filip (Gosuansa) – pauza za czerwoną kartkę

Bujalski Karol (PJM) – pauza za 3 żółta kartkę

Mazurek Mateusz (PJM) – 2 mecze pauzy za 7 i 8 żółtą kartkę

II liga:

Karpiński Krzysztof (Nankatsu) – pauza za 3 żółtą kartkę

III liga:

Szuba Przemysław (Walencja) – pauza za 3 żółtą kartkę

Lepianko Kacper (Chaos) – pauza za 3 żółtą kartkę